Zasady wyzwań

1. Wyzwania są podawane w kolejności alfabetycznej. Jedna litera = jeden temat. Element związany z wyzwaniem musi być w pracy wyraźnie widoczny.
2. Można zgłosić jedną kartkę. Kartka musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana, podlinkowana do wyzwania. Może być zgłaszana także na inne wyzwania. Prosimy nie linkować do całego bloga.
3. Kartki mogą być tradycyjne, może także wykonać kartkę w NIETYPOWYM KSZTAŁCIE. Ważne, żeby praca była "kartkowa", tzn. otwierana, z miejscem na życzenia.
2. Każde wyzwanie trwa 2 tygodnie.
3. Prace digi (digital scrapbooking) oraz nie spełniające wytycznych, źle podlinkowane, bez odnośnika do wyzwania, czy bez banneru - nie będą brane pod uwagę.
4. Zwycięzcę wyłania Zespół Projektowy bloga w drodze głosowania. Zostaje także przynane jedno Wyróżnienie.
5. Nagrodą dla autora najlepszej kartki oraz dla osoby wyróżnionej są za każdym razem okolicznościowe banerki.
6. Osoby biorące udział w wyzwaniu linkują swoją kartkę za pomocą narzędzia "Żabka" pod wyzwaniem. Jeśli ktoś nie wie, jak to zrobić, przyjmujemy także linki do swoich prac w komentarzach. Można także linkować do kartki zamieszczonej na Facebooku.  Zamieszczają także na swoim blogu lub Facebooku banerek z linkiem do Nas.
7. Posiadanie bloga nie jest koniecznością, aby brać udział w wyzwaniach. Kartki można także linkować z innych miejsc w sieci (np. galeria internetowa, Pinterest) lub w komentarzach.
8. Tematy wyzwań są ustalane przez Zespół Projektowy ze znacznym wyprzedzeniem. Nie odpowiadamy za zbieżność tychże tematów z wyzwaniami na innych blogach.
 9. Zgłaszając pracę na wyzwanie Uczestnik zgadza się na opublikowanie jej na blogu i stronie na Facebooku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz