piątek, 1 stycznia 2016

Witamy w Nowym Roku 2016!Na początek chciałybyśmy Wam wszystkim życzyć fajnego Roku, wielu kreatywnych pomysłów oraz ZDROWIA, bo bez tego nie ma nic!


Dziękujemy wszystkim naszym sympatykom, fanom oraz oczywiście, Uczestnikom Wyzwań :) za tak liczny w nich udział oraz za Wasze wspaniałe kartki.


Już w poniedziałek, 4 stycznia ruszamy z nowym Alfabetem.
Ale zanim to nastąpi, chciałybyśmy poinformować, iż dołączyły do nas trzy wspaniałe dziewczyny.
Nazywam się Joanna Tatiana czyli Tajanna. Jestem ekonomistką z duszą humanistki i dobrze mi w obu tych światach. Nigdy nie lubiłam prac ręcznych, ani żadnych babskich robótek. Ale za to zawsze kochałam kolory, ładne papiery, klimatyczne ozdoby i byłam wrażliwa na tzw. ładne rzeczy.


Jak to w życiu bywa, kartkować zaczęłam przez przypadek równo dwa lata temu i wciągnęło mnie na amen. Problem w tym, że jako zodiakalną bliźniaczkę ciągnie mnie w wielu kierunkach. Kocham nie tylko papier, ale także techniki mix mediowe, decoupage,odnawianie mebli czy robienie wieńców. Wszystko to wymaga nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim czasu i miejsca, którego ciągle mi brakuje.


Lubię uczestniczyć w wyzwaniach, im trudniejsze tym lepsze, gdyż uważam, że wymagają znacznie większej kreatywności niż tworzenie bez wymagań. Uwielbiam styl vintage, shabby i wszystko, co postarzone i podniszczone. 


Od półtora roku prowadzę bloga „The other side of me” (moja druga/inna strona), na którego serdecznie zapraszam


Bardzo dziękuję ekipie Kartkowego ABC za zaproszenie do współtworzenia bloga!


***
Mam na imię Natalia. Prywatnie, szczęśliwa żona, matka dwójki chłopaków i dziewczynki. W świecie wirtualnym prowadzę bloga Bluebell Chandlery. Tworzę od paru lat, choć powiem szczerze , będąc w szkole twierdziłam, że nie mam do tego „ręki”. 

Trudno jest mi określić mój styl, ponieważ lubię różnorodność: od kwiatowych kompozycji po mix media, od kartek po albumy i pudełka, powstało nawet kilka LO. Ciągle się uczę, rozwijam i próbuje nowych nieznanych dla mnie jeszcze rzeczy co sprawia mi wielką frajdę. 

Uwielbiam swoje „papierki” (jak mówi mój mąż) i im poświęcam każdą swoją wolną chwilę. Czuję się spełniona w tym co robię, a przede wszystkim spędzam czas przyjemnie i twórczo. Radość innych jest moim motorem do dalszego działania. 

***
Witam!

Mam na imię Agnieszka, w świecie wirtualnym funkcjonuję jako Agnieszkapasjonata
i pod taką też nazwą prowadzę blogaMoja pasja rozwija się na dobre od pięciu lat. Tworzę przeważnie kartki i pudełeczka.  Uwielbiam prace warstwowe, kwiatowe, w stylu vintage i shabby chic, co nie oznacza, że inne style omijam wielkim łukiem :) Od jakiegoś czasu zakochana po uszy w tekturkach.

Bardzo się cieszę, że dołączę do zespołu Kartkowego ABC. Mam również nadzieję, że uda mi się Was zainspirować moimi pracami :)


***

Koniecznie odwiedźcie blogi dziewczyn, aby zobaczyć, jak wspaniałe prace tworzą.

Jeszcze raz zapraszam do udziału w pierwszym wyzwaniu.


Litera A pojawi się 4 stycznia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz