poniedziałek, 5 maja 2014

Kartkowa inspiracja - igła

I mamy dla Was kolejną inspirację.
Oto zwyciężczyni naszego wyzwania z falbanką.
Przedstawiamy Wam igłę:


Oto co Marta napisała nam o sobie:
 
"Jestem Marta, mieszkam na kieleczczyźnie. Jestem mamą dwóch zimowych córek- Hani i Marceliny. W blogowym świecie występuję jako igła/igła scrap.
Nie mam wykształcenia artystycznego, lecz od zawsze lubiłam prace ręczne... kiedyś przez "chwilkę" haftowałam obrazy i obrazki metodą krzyżykową, lecz papierowe tworzenie mnie zdecydowanie bardziej pochłonęło.
A stało się to dokładnie rok temu. Pierwsza kartka powstała na imieniny Siostry i od niej wszystko się zaczęło... przepadłam totalnie!
Od listopada prowadzę blog: www.iglascrap.blogspot.com, głównie z powodu chęci spróbowania własnych sił w wyzwaniach, ale i z powodu gromadzenia moich prac w jednym miejscu.
Póki co głównie kartkuję, choć mam też na koncie wykonanie kilku albumów. Mam nadzieję, że będzie mi także dane poznać i nauczyć się mediowania, które bardzo mi się podoba.
Bardzo miło mi było u Was gościć."
 
 
 A oto praca, którą przygotowała Marta:

"Herbatą farbowałam kwiaty (duże) które samodzielnie wykonałam, w tych że kwiatkach środki są również wypełnione herbatą z torebki + pręciki w kolorze "zielonej herbatki". :)
Na kartce również użyłam tej samej herbaty z torebki do wykonania nieregularnych wzorków.
Całość w herbacianych kolorkach."

 
 
 

 Dziękujemy, Marto.
Wszystkich zapraszamy gorąco na nasze trwające herbaciane wyzwanie. =)
 

3 komentarze: